Kalenteri
Syyskuu 2021
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
35
 
 
1
Harjoitukset:HH2
17:00-20:00
Pelijää
Joukkuejako ja aikataulut WA ryhmässä. 
2
Harjoitukset:Volttihalli, Runsorintie 1
14:50-16:00
Telinevoimistelu lisämaksullinen
Lisämaksullinen telinevoimistelu harjoitus. 
Harjoitukset:HH2
16:30-19:00
U12/U11 Barkov jääharjoitus

Harjoitukset:HH2
17:15-19:45
U12/U11 Ranet jääharjoitus
Waltteri, Daniel T, Theo, Erik Grönlund, Roope, Juuso, Oskar, Elmeri N, Rasmu
Harjoitukset:HH2
18:15-20:45
U12/U11 Ahot jääharjoitus
Liam, Matias, Eemeli, Konsta, Manu, Teemu, Jesse, Joona K, Casper, Olive
3
Tapahtuma:17:30 Hygienia Sport-JYP

Harjoitukset:HH1
15:15-16:15
Lajitaitojää lisämaksullinen U11-U14
Lisämaksullinen lajitaitojää, paikalla 14:45. 
4
5
36
6
7
Harjoitukset:HH1
14:45-16:45
Luistelujää lisämaksulinen U11-U14
Lisämaksullinen luistelujää. Paikalla 14:45. Jää 15:15-16:15. 
Harjoitukset:HH1
17:30-20:15
U12/U11 Lisämaksullinen 2
Avoin kaikille kahden lisäjään ottaneille. Alkuverkka 17:30. jää
Harjoitukset:HH2
19:15-21:15
Lisämaksullinen maalivahtijää
Lisämaksullinen maalivahtijää, jää 19:45-20:15. 
8
9
Harjoitukset:Volttihalli, Runsorintie 1
14:50-16:00
Telinevoimistelu lisämaksullinen

Harjoitukset:HH2
16:30-19:00
U12/U11 Barkov jääharjoitus
Leevi, Joona H, Daniel I, Kevin, Elmer L, Meo, Miro, Jare, KasperAlkuv
Harjoitukset:HH2
17:15-19:45
U12/U11 Ranet jääharjoitus
Waltteri, Daniel T, Theo, Erik Grönlund, Roope, Juuso, Oskar, Elmeri N, Rasmu
Harjoitukset:HH2
18:15-20:45
U12/U11 Ahot jääharjoitus
Liam, Matias, Eemeli, Konsta, Manu, Teemu, Jesse, Joona K, Casper, Olive
10
Harjoitukset:HH1
15:15-16:15
Lajitaitojää lisämaksullinen U11-U14
Lisämaksullinen lajitaitojää, paikalla 14:45. 
11
Tapahtuma:17:30 Otteluhygienia Sport - Tappara
Runkosarjaottelun hygieniarastityöt. Paikalla 17:30. Kokoontuminen pääportaid
12
Peli:Vaasa, HH1
12:15-18:15
Sport -Ässät
Harjoituspelit Porin Ässiä vastaan. Toimitsijavuorot otteluihin.
37
13
Harjoitukset:Kilpahalli
17:15-20:00
Maanatai lisämaksullinen jää ryhmä 1

Harjoitukset:Kilpahalli
18:00-20:15
Maanatai lisämaksullinen jää ryhmä 2
Topias, Joona K., Elmer T., Oliver L., Milton, Eino, Jesse, Waltteri, Oliver
14
Harjoitukset:HH1
14:45-16:15
Luistelujää lisämaksulinen U11-U14
Lisämaksullinen luistelujää. Paikalla 14:45. Jää 15:15-16:15. 
Harjoitukset:HH1
17:30-20:15
U12/U11 Lisämaksullinen 2
Avoin kaikille kahden lisäjään ottaneille. Alkuverkka 17:30, jää
Harjoitukset:HH2
18:45-21:15
Lisämaksullinen maalivahtijää

15
Tapahtuma:18:00 Vanhempainpalaveri

Harjoitukset:HH2
17:30-20:15
Ahot+ Ranet pienpeli-jää
Liam, Matias, Eemeli, Konsta, Manu, Teemu, Jesse, Joona K, Casper, Olive
Harjoitukset:HH2
18:15-20:15
Barkovit pienpelijää U11, U12,U13, U14

16
Harjoitukset:Volltihalli
14:50-16:00
Telinevoimistelu lisämaksullinen

Harjoitukset:HH2
16:30-19:15
U12/U11 Barkov jääharjoitus
Leevi, Joona H, Daniel I, Kevin, Elmer L, Meo, Miro, Jare, KasperAlkuv
Harjoitukset:HH2
17:15-19:30
U12/U11 Ranet jääharjoitus
Waltteri, Daniel T, Theo, Erik Grönlund, Roope, Juuso, Oskar, Elmeri N, Rasmu
Harjoitukset:HH2
18:15-20:30
U12/U11 Ahot jääharjoitus
Liam, Matias, Eemeli, Konsta, Manu, Teemu, Jesse, Joona K, Casper, Olive
17
Tapahtuma:17:30 Otteluhygienia Sport - KalPa

Harjoitukset:HH1
15:15-16:15
Lajitaitojää lisämaksullinen U11-U14
Lisämaksullinen lajitaitojää, paikalla 14:45. 
18
Peli:Hakametsä, Tampere
9:15-17:15
Koovee-Sport
Harjoitusottelu Koovee:ta vastaan Tampereella. Kokoontuminen hall
Peli:Teollisuustie 2 64200, Närpiö
10:00-14:00
Kraft-Sport
Harjoituspelit Närpiön Kraftia vastaan. Paikalla 10:15, 
19
38
20
Harjoitukset:Kilpahalli
17:15-20:00
Maanatai lisämaksullinen jää ryhmä 1
Rasmus, Jare, Theo, Erik Grönlund, Mi
Harjoitukset:Kilpahalli
18:00-20:15
Maanatai lisämaksullinen jää ryhmä 2
Topias, Joona K., Elmer T., Oliver L., Milton, Eino, Jesse, Waltteri, Oliver
21
Harjoitukset:HH1
14:45-16:45
Luistelujää lisämaksulinen U11-U14
Lisämaksullinen luistelujää. Paikalla 14:45. Jää 15:15-16:15. 
Harjoitukset:HH1
17:30-20:15
U12/U11 Lisämaksullinen 2
Avoin kaikille kahden lisäjään ottaneille. Alkuverkka 17:30, jää
Harjoitukset:HH2
18:45-21:15
Lisämaksullinen maalivahtijää
Lisämaksullinen maalivahtijääOheinen 18:45, jää 19:45-21:15
22
Tapahtuma:17:30 Otteluhygienia Sport - Lukko

Harjoitukset:HH2
17:15-19:45
Ahot+ Ranet pienpeli-jää
Liam, Matias, Eemeli, Konsta, Manu, Teemu, Jesse, Joona K, Casper, Olive
Harjoitukset:HH2
18:15-20:45
Barkovit pienpelijää U11, U12,U13, U14

23
Harjoitukset:Volttihalli, Runsorintie 1
14:50-16:00
Telinevoimistelu lisämaksullinen

Harjoitukset:HH2
16:30-19:15
U12/U11 Ranet jääharjoitus
Waltteri, Daniel T, Theo, Erik Grönlund, Roope, Juuso, Oskar, Elmeri N, Rasmu
Harjoitukset:HH2
17:15-19:30
U12/U11 Barkov jääharjoitus
Leevi, Joona H, Daniel I, Kevin, Elmer L, Meo, Miro, Jare, KasperAlkuv
Harjoitukset:HH2
18:15-20:30
U12/U11 Ahot jääharjoitus
Liam, Matias, Eemeli, Konsta, Manu, Teemu, Jesse, Joona K, Casper, Olive
24
Tapahtuma:17:30 Otteluhygienia Sport - KooKoo

Harjoitukset:HH1
15:15-16:15
Lajitaitojää lisämaksullinen U11-U14
Lisämaksullinen lajitaitojää, paikalla 14:45. 
25
26
39
27
Harjoitukset:Kilpahalli
16:30-19:00
Maanatai lisämaksullinen jää ryhmä 1
Rasmus, Jare, Theo, Erik Grönlund, Miro, Juuso, Santtu, Wictor, Elmer L., Dan
Harjoitukset:Kilpahalli
17:00-19:30
Maanatai lisämaksullinen jää ryhmä 2
Topias, Joona K., Elmer T., Oliver L., Milton, Eino, Jesse, Waltteri, Oliver
28
Harjoitukset:HH1
14:45-16:45
Luistelujää lisämaksulinen U11-U14
Lisämaksullinen luistelujää. Paikalla 14:45. Jää 15:15-16:15. 
Harjoitukset:HH1
17:30-20:15
U12/U11 Lisämaksullinen 2
Avoin kaikille kahden lisäjään ottaneille. Alkuverkka 17:30, jää
Harjoitukset:HH2
18:45-21:15
Lisämaksullinen maalivahtijää
Lisämaksullinen maalivahtijääOheinen 18:45, jää 19:45-21:15
29
Harjoitukset:HH2
17:30-20:00
Ahot+ Ranet pienpeli-jää
Liam, Matias, Eemeli, Konsta, Manu, Teemu, Jesse, Joona K, Casper, Olive
Harjoitukset:HH2
18:15-20:45
Barkovit pienpelijää U11, U12,U13, U14

30
Harjoitukset:Volttihalli, Runsorintie 1
14:50-16:00
Telinevoimistelu lisämaksullinen

Harjoitukset:HH2
16:30-19:15
U12/U11 Ranet jääharjoitus
Waltteri, Daniel T, Theo, Erik Grönlund, Roope, Juuso, Oskar, Elmeri N, Rasmu
Harjoitukset:HH2
17:15-20:00
U12/U11 Barkov jääharjoitus
Leevi, Joona H, Daniel I, Kevin, Elmer L, Meo, Miro, Jare, KasperA
Harjoitukset:HH2
18:15-21:00
U12/U11 Ahot jääharjoitus
Liam, Matias, Eemeli, Konsta, Manu, Teemu, Jesse, Joona K, Casper, Olive
 
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/hockeypox/calendar/ical.php?cal=U12_5982
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita