Kalenteri
Syyskuu 2021
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
35
 
 
1
Harjoitukset:HH2
16:30-18:45
Pienpeli-jää Ei vakiovuoro, Talent pelijään takia muutettu tällä viikolla
16:30 alkulämpö
Harjoitukset:HH2
17:15-21:15
Pohjanmaan Talent-pelijää (erikseen kutsutut pelaajat)
Kokoontuminen jäähallilla klo 17:15 (varusteet pukuhuoneeseen)Luento:
2
Harjoitukset:HH1
16:15-18:30
AAA+Akatemia (Tarjotinmallin mukainen lisäryhmä)
Jos et ole ollut Talent-jäällä niin omatoiminen alkulämpö ennen jäätä.
3
Harjoitukset:HH1
16:30-19:30
AAA
16:30 alkulämmittely
Harjoitukset:HH1
17:30-20:30
Akatemia
17:30 alkulämmittely18:15-19:15 jääaika19:30-20:30 oheiset (voi
4
5
36
6
7
Harjoitukset:HH2
19:45-21:15
Laukojat mv-jäälle
Kolme ensimmäistä pääsee mukaan!
Harjoitukset:HH2
19:45-21:15
Maalivahtijää (erikseen ilmoittauduttu)
18:45 oheiset19:45-21:15 jääaika
8
9
10
Harjoitukset:HH1
16:30-19:30
AAA

Harjoitukset:HH1
17:30-20:30
Akatemia
17:30 alkulämmittely18:15-19:15 jääaika19:30-20:30 oheiset (voi
11
Tapahtuma:0:00 Liikenteenohjaus Sport - Tappara
Liikenteenohjaajat Blom ja ÅkerholmPeli alkaa klo 18:30T
Tapahtuma:17:50 Jäänsiivous Sport - Tappara
Peli alkaa klo 18:30, tarkemmat tiedot tulevat myöhemmin. Todennäköisesti mennää
12
Tapahtuma:0:00 Harkkapeli AAA
10:00 kokoontuminen jäähallille10:10 lähtö Alajärvelle13:00 pel
37
13
14
Harjoitukset:HH2
18:45-21:15
Maalivahtijää (erikseen ilmoittauduttu)
18:45 oheiset19:45-21:15 jääaika
Harjoitukset:HH2
19:45-21:15
Laukojat veskarijäälle
Kolme ensimmäistä pääsee
15
16
17
Tapahtuma:0:00 Liikenteenohjaus Sport - KalPa
Liikenteenohjaajat Haajamo ja GranqvistPeli alkaa klo 18:30
Tapahtuma:17:50 Jäänsiivous Sport - Kalpa

Harjoitukset:HH1
16:30-19:15
AAA

Harjoitukset:HH1
17:30-20:15
Akatemia
17:30 alkulämmittely18:15-19:15 jääaika19:30-20:15 oheiset (voi
18
19
Tapahtuma:9:00 Harkkapeli Akatemia
Hei, Kraft on kutsunut meidän Akatemian harkkapeliin. 08:50 kokoo
38
20
Harjoitukset:Teeriniemen painisali, Joutsenenkatu 9
16:00-17:00
Paini U13-U14 (erikseen ilmoittauduttu)

Harjoitukset:HH2
17:45-20:35
Akatemia (tarjotinmallin mukainen lisäryhmä)
Akatemia (Elis, Edward, Iivari, Jeesi, Jesse, Juho, Leevi, Leo T., M
Harjoitukset:HH2
18:15-21:15
AAA (Tarjotinmallin mukainen lisäryhmä)
AAA (Eemil, Evald, Eetu, Niklas K., Niklas R., Oliver S., Otto, Yenna
21
22
Tapahtuma:0:00 Liikenteenohjaus Sport - Lukko
Liikenteenohjaajat Rinne ja SmedmanPeli alkaa klo 18:30Tarkemmat t
Tapahtuma:17:50 Jäänsiivous Sport - Lukko

Harjoitukset:HH2
16:30-19:30
AAA pienpeli-jää
16:30 alkulämpö, jos et ole ollut talent-jäällä
Harjoitukset:HH2
18:30-20:45
AA pienpelijää (mukana myös u-12 ja u-11)
18:30 alkulämpö ja oheiset19:1
23
Harjoitukset:HH1
16:15-18:45
AAA + Akatemia (Tarjotinmallin mukainen lisäryhmä)
Jos et ole ollut Talent-jäällä niin omatoiminen alkulämpö ennen jäätä.
24
Tapahtuma:0:00 Liikenteenohjaus Sport - KooKoo
Liikenteenohjaajat: Karppinen ja Skarper
Tapahtuma:17:50 Jäänsiivous Sport - KooKoo
Peli alkaa klo 18:30, tarkemmat tiedot tulevat
Harjoitukset:HH1
16:30-19:15
AAA
16:30 alkulämmittely
Harjoitukset:HH1
17:30-20:15
Akatemia
17:30 alkulämmittely18:15-19:15 jääaika19:30-20:15 oheiset (voi
25
Peli:Vaasa HH3
15:10-17:10
Sport Akatemia-Hermes Punainen
Leo M., Elis, Edward, Iivari, Jeesi, Juho, Leevi, Niko, Tuukka, Lauri, Oliver
26
Peli:Vaasa HH1
11:25-13:25
Sport Akatemia-IFK Lepplax
Leo M., Elis, Edward, Iivari, Jeesi, Juho, Leevi, Niko, Tuukka, Lauri, Oliver
Peli:Vaasa HH2
12:25-14:25
Sport AAA-S-Kiekko musta
Niklas R., Oliver S., Eetu, Otto, Veeti, Yenna, Evald, Jesse, Matias, Niklas
39
27
28
Harjoitukset:HH2
18:45-21:15
Maalivahtijää (erikseen ilmoittauduttu)
18:45 oheiset19:45-21:15 jääaika
29
30
 
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/hockeypox/calendar/ical.php?cal=U13_5981
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita