Kalenteri
Maaliskuu 2019
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
9
 
 
 
 
1
2
3
10
4
Harjoitukset:HH2
17:15-20:15
Harkka ja oheiset
Ryhmä 1, ensin jää.ryhmä 1 paikalle 16.45, jäälle 17.15.  Jä
5
Harjoitukset:HH1
15:15-16:15
Luistelujää

Harjoitukset:HH2
17:15-20:00
MV harjoitus
Jää 18:15 - 19:45.
6
7
Harjoitukset:Kilpahalli
17:30-19:30
Oheiset ja jää
Pelaajat hallille puoli tuntia ennen klo 17:00.Ryhmä 1, ensin jää
8
9
10
Peli:Vaasa HH1
13:25-14:55
Sport Salot-Järät
Joukkueet:Salot: Antonio, Antton, Evert, Tomi, Valtteri H, Wilho, Elme
Peli:Ähtäri
14:15-15:45
KieHa-Sport Komut
Joukkue:Mv: JoacimPelaajat: Eemil, Justus, Jere, Miro, Oliver,
Peli:Vaasa HH1
14:55-16:25
Sport Riskat-TUS
Pelaajat:Akseli, Alva, Anton, Arttu, Dima, Elias K, Elias P, Oskari, S
11
11
Peli:HH1 ja HH2
16:30-20:15
Sport -07 ja -08-Ikäryhmien pelitälli
Joukkueet paikalle seuraavastiSpora 1 ja 2:Hallille 16:30
12
Harjoitukset:HH2
17:15-20:00
MV harjoitus
Jää 18:15 - 19:45.
13
14
Harjoitukset:Kilpahalli
17:30-19:30
Oheiset ja jää
Pelaajat hallille puoli tuntia ennen klo 17:00.Ryhmä 1, ensin jää
15
16
Peli:Kilpahalli
14:10-15:40
Sport Salot-Hermes Valkoinen
joukkue:Antton, Eeli, Jussi, Konsta S, Valtteri H., Evert, Eetu, Elmer
Peli:HH2
17:10-18:40
Sport Komut-He-Ki Blackhawks
Joukkue:Eemil, Jere, Justus, Kalle, Miro, Oliver, Rasmus, Teemu, V
17
Peli:Vaasa HH1
13:25-14:55
Sport Järät-IFK Lepplax
Pelaajat Eetu, Henri, Jimi, Lauri M, Otto, Patrik, Rene, Valtteri
Peli:Maalahti
14:45-16:15
MIF-Sport Riskat
joukkue:Akseli, Alva, Anton, Arttu, Dima, Elias K, Elias P, Oskari, Se
Peli:Kokkola
16:30-18:00
Hermes Punainen-Sport Komut
joukkue:Eemil, Jere, Justus, Kalle, Miro, Oliver, Rasmus, Teemu, Elmer
12
18
Harjoitukset:HH2
17:15-20:15
Harkka ja oheiset
Ryhmä 1, ensin jää.ryhmä 1 paikalle 16.45, jäälle 17.15.  Jä
19
Harjoitukset:HH1
15:15-16:15
Seuran vapaajää
Poikkeuksellisesti 19.3. ei ole luistelujäätä, koska valmentajat ovat koulutukse
Harjoitukset:HH2
17:15-20:00
MV harjoitus
Jää 18:15 - 19:45.
20
21
Harjoitukset:HH2
16:15-17:30
Harjoitus ja venyttely
Treenit ryhmälle 2. Huom, jäätreeni alkaa klo 16:15, pelaajat paikalle
22
Harjoitukset:HH2
16:15-17:30
Harjoitus ja venyttely
Treenit ryhmälle 1.Huom, jäätreeni alkaa klo 16:15, pelaajat paikalle
23
Peli:Kokkola
10:10-11:40
Hermes Valkoinen-Sport Järät
JoukkueEetu, Henri, Jimi, Lenni, Otto, Rene, Santtu, Valtteri P, Elmer
24
Peli:Pedersöre
12:10-13:40
IFK Lepplax-Sport Salot
Joukkue:Alva, Antton, Arttu, Jussi, Konsta S, Valtteri H, Wilho, Dima
Peli:HH2
12:25-13:55
Sport Komut-JYP Musta
Joukkue:Eemil, Jere, Justus, Kalle, Miro, Oliver, Rasmus, Teemu, Vilja
Peli:Kauhava, Mäki-Passintie 1
13:00-14:30
He-Ki Rangers-Sport Riskat
Joukkue:Akseli, Antonio, Anton, Eeli, Elmeri, Elias P, Oskari, Sebasti
Peli:HH2
15:25-16:55
Sport Komut-JYP Punainen
Joukkue:Eemil, Jere, Justus, Kalle, Miro, Oliver, Rasmus, Teemu, Vilja
Peli:Vaasa HH2
16:55-18:25
Sport Järät-KuRy
Joukkue:Eetu, Henri, Jimi, Lauri M, Lenni, Otto, Patrik, Rene, Santtu,
13
25
Harjoitukset:HH2
18:15-20:15
Harkka ja oheiset
Pelaajat hallille puoli tuntia ennen klo 17:45.Ryhmä 1, ensin jää.
26
Harjoitukset:HH2
17:15-20:00
MV harjoitus
Jää 18:15 - 19:45.
27
28
Harjoitukset:Kilpahalli
17:30-19:30
Oheiset ja jää
Pelaajat hallille puoli tuntia ennen klo 17:00.Ryhmä 1, ensin jää
29
30
Tapahtuma:7:00 Pyörä-Nurmi turnaus
Ikäryhmä E1-07 osallistuu Pyörä-Nurmi turnaukseen Raumalla 30-31.3.2019.
31
Tapahtuma:7:00 Pyörä-Nurmi turnaus
Ikäryhmä E1-07 osallistuu Pyörä-Nurmi turnaukseen Raumalla 30-31.3.2019.

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/hockeypox/calendar/ical.php?cal=E107_3633
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita