Kalenteri
Tammikuu 2019
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
1
 
1
2
Harjoitukset:HH2
18:45-21:15
Jääharjoitus
Koko ikäluokka paikalle 18.40, oheiset 18.45- ja jää 19.45-21.15
3
Harjoitukset:HH1
17:15-19:15
Jääharjoitus
Barkovit paikalle 16.45, jää 17.15-18.15 ja oheiset 18.15-19.15
Harjoitukset:HH1
17:15-19:15
Jääharjoitus
Laineet paikalle 17.10, oheiset 17.15- ja jää 18.15-19.15
4
Harjoitukset:HH3
18:00-20:00
Jääharjoitus
Koko ikäluokka, paikalle 17.50, oheiset 18-19 ja jää 19-20
5
Tapahtuma:15:45 XXL-kiekkomyynti

Tapahtuma:11:15 Pelitälli
Pelataan 3A ja 2A pelit. Ohjelma:11.15-12.15 AAA Sport-Cob
6
2
7
Harjoitukset:HH1
15:30-16:45
Lajitaitojää
Kaikille, Paikalle niin että kerkeää jäälle
Harjoitukset:Kilpahalli
17:00-18:45
Jääharjoitus
Barkovit paikalle 16.30, jää 17-18 ja oheinen 18-18.45
Harjoitukset:Kilpahalli
17:15-19:00
Jääharjoitus
Laineet paikalle 17.00, oheinen 17.15- ja jää18-19
8
9
Harjoitukset:HH3
18:00-20:00
Jääharjoitus
Ryhmä 1 paikalle 17.55, oheinen 18- ja jää 19-20
Harjoitukset:HH2
18:45-21:15
Jääharjoitus
Ryhmä 3 Paikalle 18.40,  oheinen 18.45- ja jää 19.45-21.15
Harjoitukset:HH3
19:00-21:00
Jääharjoitus
Ryhmä 2  paikalle 18.55, oheiset 19- jää 20-21
10
Harjoitukset:HH1
15:15-16:15
Talenttijää
Kutsutuille
Harjoitukset:HH1
16:15-18:45
Jääharjoitus
Barkovit paikalle 16.10, oheiset 16.15 jää 17.15-18.15 ja lenkki 18.15-1
Harjoitukset:HH2
17:15-19:15
Jääharjoitus
Laineet paikalle 17.10, oheinen 17.15- ja jää 18.15-19.15
11
Tapahtuma:17:15 XXL-kiekkomyynti

Harjoitukset:HH3
17:45-20:00
Jääharjoitus
Kaikki paikalle 17.40 oheiset 17.45- jää 19-20
12
Peli:HH2
11:15-14:15
Sport Kimit-Hermes valkoinen
Paikalle 11.15 Ottelu 12.25Maalissa: ValtteriToimit
13
Peli:Vaasa
9:00-12:00
Sport Fogit-MIF
Paikalle 9.00Ottelu 10.10Maalissa: LucasToimitsijat :Hir
Peli:Vaasa
11:15-14:15
Sport Kimit-Jeppis
Paikalle 11.15Ottellu 12.25Maalissa: MasiToimitsijat: Ju
Peli:HH2
14:30-16:15
Sport Oskut-SKK
Paikalle 13.30. Maalissa Paavo
3
14
Harjoitukset:HH1
15:30-16:45
Lajitaitojää
Kaikille, paikalle niin että kerkeää jäälle
Harjoitukset:Kilpahalli
17:00-18:45
Jääharjoitus
Barkovit paikalle 16.30 jää 17-18 ja oheinen 18-18.45
Harjoitukset:Kilpahalli
17:00-19:00
Jääharjoitus
Laineet paikalle 16.55, oheiset 17- ja jää 18-19
15
Harjoitukset:HH1
15:15-16:15
Luistelujää
Kaikille, paikalle niin että kerkeää jäälle
16
Harjoitukset:HH3
18:00-20:00
Jääharjoitus
Ryhmä 1 paikalle 17.55, oheiset 18- ja jää 19-20
Harjoitukset:HH2
18:45-21:15
Jääharjoitus
Ryhmä 3 paikalle 18.40, oheiset 18.45- ja jää 19.45-21.15
Harjoitukset:HH3
19:00-21:00
Jääharjoitus
Ryhmä 2 paikalle 18.55, oheiset 19- ja jää 20-21
17
Tapahtuma:18:15 Vanhempain palaveri Kotkanpesässä
Agendalla mm.-Seurajohdon asiat-Valmennus-Varainhankinta
Harjoitukset:HH1
15:15-16:15
Talenttijää
Kutsutuille
Harjoitukset:HH1
16:15-18:45
Jääharjoitus
Barkovit paikalle 16.10, oheiset 16.15- jää 17.15-18.15 ja lenkki 18.15-18.45
Harjoitukset:HH1
17:15-19:15
Jääharjoitus
Laineet paikalle 17.10, oheinen 17.15- ja jää 18.15-19.15
18
Harjoitukset:HH3
17:45-20:00
Jääharjoitus
Kaikki paikalle 17.40, oheiset 17.45- ja jää 19-20
19
Peli:HH2
12:15-14:00
Sport Oskut-Tappara Sininen
Paikalle 11.00, Maalissa Valtteri
Peli:hh1
17:15-21:15
Sport Fogit-Diskos Pun
Paikalle 17.15Ottelu 18.25Maalissa: LukasToimitsijat: Ma
20
4
21
Harjoitukset:HH1
15:30-16:45
Lajitaitojää
Kaikille paikalle niin että kerkeää jäälle
Harjoitukset:Kilpahalli
17:00-19:00
Jääharjoitus
Laineet paikalle 16.55, oheinen 17- ja jää 18-19
Harjoitukset:Kilpahalli
17:00-18:45
Jääharjoitus
Barkovit paikalle 16.30, jää 17-18 ja oheinen 18.45
22
23
Tapahtuma:17:15 XXL-kiekkomyynti

Harjoitukset:HH3
18:00-20:00
Jääharjoitus
Ryhmä 1 paikalle 17.55, oheiset 18- ja jää 19-20
Harjoitukset:HH2
18:45-21:15
Jääharjoitus
Ryhmä 3 paikalle 18.40, oheiset 18.45- ja jää 19.45-21.15
Harjoitukset:HH3
19:00-21:00
Jääharjoitus
Ryhmä 2 paikalle 18.55, oheiset 19- ja jää 20-21
24
Harjoitukset:HH1
15:15-16:15
Talenttijää
Kutsutuille 
Harjoitukset:HH1
16:15-18:45
Jääharjoitus
Barkovit paikalle 16.10. Oheiset 16.15-, jää 17.15-18.15 ja lenkki 18.15-18.4
Harjoitukset:HH1
17:15-19:15
Jääharjoitus
Laineet paikalle 17.10, oheiset 17.15- ja jää 18.15-19.15
25
Harjoitukset:HH3
17:45-20:00
Jääharjoitus
Kaikki paikalle 17.40, oheiset 17.45- ja jää 19-20
26
Peli:Kurikka
8:45-13:45
KURY-Sport Fogit
paikalle 8.45lähtö 9.00ottelu 11.15Maalissa Valtteri
Peli:JKL hh1
15:25-17:55
Jyp punainen-Sport Kimit
Lähtö??Maalissa: Lukas
Peli:Hakio 2
17:00-18:45
HPK Oranssit-Sport Oskut
Lähtö hallilta n.klo 11.00. Pysähdytään syömässä matkalla. Ottelun jälkeen lä
Peli:JKL hh2
18:10-20:40
JYKI Tiikerit-Sport Kimit
Ottelu 18.10Maalissa: Paavo
27
Peli:Sentteri RS
12:15-14:00
Tappara Musta-Sport Oskut
Aamupala hotellilla n.10.00, lähtö hallille 10.40. Pelin jälkeen syödään. Vaa
5
28
Harjoitukset:HH1
15:30-16:45
Lajitaitojää
Kaikille paikalle niin että kerkeää jäälle
Harjoitukset:Kilpahalli
17:00-18:45
Jääharjoitus
Barkovit paikalle 16.30 jää 17-18 ja oheiset 18-18.45
Harjoitukset:Kilpahalli
17:00-19:00
Jääharjoitus
Laineet paikalle 16.55, oheiset 17- ja jää 18-19
29
Harjoitukset:HH1
15:15-16:15
Luistelujää
Kaikille paikalle niin että kerkeää jäälle
30
Tapahtuma:17:15 XXL-kiekkomyynti

Harjoitukset:HH3
18:00-20:00
Jääharjoitus
Ryhmä 1 paikalle 17.55, oheiset 18- ja jää 19-20
Harjoitukset:HH2
18:45-21:15
Jääharjoitus
Ryhmä 3 paikalle 18.40, oheiset 18.45- ja jää 19.45-21.15
Harjoitukset:HH3
19:00-21:00
Jääharjoitus
Ryhmä 2 paikalle 18.55, oheiset 19- ja jää 20-21
31
Harjoitukset:HH1
15:15-16:15
Talenttijää
Kutsutuille
Harjoitukset:HH1
16:15-18:45
Jääharjoitus
Barkovit paikalle 16.10, oheiset 16.15-, jää 17.15-18.15 ja lenkki 18.15-19.1
Harjoitukset:HH1
17:15-19:15
Jääharjoitus
Laineet paikalle 17.10, oheiset 17.15- ja jää 18.15-19.15
 
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/hockeypox/calendar/ical.php?cal=D206_3632
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita