Kalenteri
Lokakuu 2017
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
39
 
 
 
 
 
 
1
Tapahtuma:23:55 ILMOITTAUTUMINEN JV-kurssi
Ilmoittautuminen JV-kurssille on avoinna! Kaikki halukkaat voivat osallistua!
Peli:Vaasa
16:40-18:00
Sport Fogit-Sport Kimit
Paikalle klo 15.40Jää alkaa klo 16.30peli alkaa klo 16.40
40
2
Harjoitukset:Kilpahalli
16:15-18:45
Jäätreenitjäätreenit ja oheiset
Paikalla 16.15 ja ryhmä 1 16.40ryhmä 2 jää 16.45-17.45, oheiset 17.45-
3
4
5
Harjoitukset:Maalahden jäähalli
19:00-20:30
Jäätreenit
ILMOITTAUTUMINEN (kyllä/ei) TIISTAIN AIKANA. Jos ei tule tarpeeksi tulij
6
Harjoitukset:hh2
16:45-18:15
Pelitreenit 06-07 Ryhmä 2
HUOM HUOMMuuttunut kellonaikaPaikalla 16.45Jää 17.15-18.
Harjoitukset:hh2
17:45-19:15
Pelitreenit 06-07 ryhmä 1
HUOM HUOMMuuttunut kellonaikaPaikalla 17.45Jää 18.15-19.
7
Peli:Vaasa HH 2
9:30-11:00
Sport Lutit-Sport Oskut
Paikallisottelu, Lutit vs Oskutklo 8.20 paikalleklo&n
8
Peli:hh2
12:55-14:15
Sport Fogit-S-Kiekko sininen
Paikalle klo 11.55Jää alkaa klo 12.45peli alkaa klo 12.55
Peli:hh2
18:25-19:45
Sport Kimit-KuRy
Paikalle klo 17.25Jää alkaa klo 18.15peli alkaa klo 18.25
41
9
Harjoitukset:Kilpahalli
16:15-18:45
Jäätreenitjäätreenit ja oheiset
Paikalla ryhmä 1 klo 16.15 ja ryhmä 2 klo 16.40ryhmä 1 jää 16.45-17.45
10
11
12
13
Tapahtuma:16:00 LAKRITSAN JAKO MYYNTIIN
Lakritsalaatikoiden jako hallilla PE 13.10. klo 16.00-18.00
Harjoitukset:hh2
16:15-18:45
Jäätreenitjäätreenit ja oheiset
HUOM HUOMOHEISET ULKONA. JOS HEIJASTINLIIVI, NIIN SE MUKAAN. 
14
Peli:Seinäjoki 2
7:00-11:15
SKK valkoinen ja S-Kiekko sininen-Sport Kimit
Klo 6.45 kokoontuminen Vaasan hallillaKlo 7.00 lähtöKlo 8.00 pe
15
Peli:Kokkola
13:00-14:30
Hermes Punainen-Sport Lutit
Klo 10.10 kokoontuminen Vaasan halliKlo 10.20 lähtöKlo 12.00 pe
Peli:Lapua
15:30-17:00
Virkiä Sininen-Sport Oskut
klo 13.15 Kokoontuminen Vaasan hallillaklo 13.30 Lähtö 
42
16
Harjoitukset:Kilpahalli
16:15-18:45
YHTEINEN JÄÄTREENI
HUOM HUOMPaikalla KAIKKI klo 16.15 jää KAIKKI klo 16.45-18
17
18
19
Harjoitukset:Maalahti
19:00-20:30
Jäätreenit
klo 19.00 Paikalle Maalahden jäähalliklo 19.30-20.30 jääOmat ju
20
Harjoitukset:hh2
16:15-18:45
Jäätreenitjäätreenit ja oheiset
Paikalla ryhmä 1 klo 16.15 ja ryhmä 2 klo 16.40ryhmä 1 jää 16.45-17.45
21
Peli:Vaasa
15:10-16:40
Sport Oskut-Hermes Punainen
Klo 14.00 paikalleklo 15.00 jääaika alkaaklo 15.10 peli alkaa,
Peli:Vaasa
17:10-18:40
Sport Lutit-JPK punainen
klo 16.00  paikalleklo 17.00 jääaika alkaaklo 17.10 peli a
22
Peli:Kurikka
13:20-14:50
KuRy-Sport Fogit
Klo 11.00 kokoontuminen Vaasan halliKlo 11.15 lähtöKlo 12.15 pe
43
23
24
Tapahtuma:23:55 ILMOITTAUTUMINEN ILVES TURNAUS TAMMIKUU 18
Tampereella Ilveksen Osuuspankkiturnaus 6.-7.1.2018.Ilmoittautukaa muk
25
26
27
28
Peli:Lapua
14:00-15:30
Virkiä Sininen-Sport Lutit
klo 11.45 hallilleKlo 12.00 lähtöKlo 13.00 perilläKlo 14
29
Peli:Vaasa
8:45-10:15
Sport Kimit-Fogit

Peli:Seinäjoki
13:10-14:40
SKK musta-Sport Lutit
klo 10.45 hallilleklo 11.00 lähtöklo 12.00 perillä, alkulämpöä
44
30
31
 
 
 
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/hockeypox/calendar/ical.php?cal=E106_2185
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita